Archiwum
O mnie
O mnie

Szukałem dodatkowej pracy,która da mi satysfakcję i pozwoli na kontakt z innymi ludźmi. Długo szukałem i ...znalazłem, AVIVA. Współpracę z Commercial Union rozpocząłem w 1998 roku. Specjalizuję się w planowaniu finansowym, oferuję Klientom wszystkie produkty Commercial Union, wychodzące naprzeciw ich potrzebom (ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia kredytów, ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe, programy stypendialne dla dzieci i młodzieży, ubezpieczenia pracowników firm, zarządów i wspólników, ubezpieczenia podróżne indywidualne i dla firm, ubezpieczenia majątkowe indywidualne i firm, ubezpieczenia komunikacyjne, fundusze kapitałowe, fundusze inwestycyjne oraz indywidualne konta emerytalne).
Lokalizator - Nasza placówka
Newsletter
Proszę wpisz swój adres email jeśli chcesz otrzymywać informacje związane z Aviva
Aktualności
09.07.2014 Sprawdź swój styl jazdy dzięki aplikacji mobilnej

Aviva Bezpieczny Kierowca – to kolejna aplikacja mobilna przygotowana i bezpłatnie udostępniana przez Avivę. Można ją pobrać na iPhona z AppStore, zaś na urządzenia wykorzystujące Androida z Google Play.

Czytaj więcej

03.07.2014 Odszkodowanie w 10 dni (roboczych) – lub zwrot składki

Gwarancja szybkiej wypłaty odszkodowań z ubezpieczeń mieszkań i domów to zobowiązanie Avivy wobec klientów zawierających umowy począwszy od czerwca tego roku. Odszkodowania zostaną wypłacone w ciągu 10 dni roboczych od daty zgłoszenia szkody – lub ubezpieczyciel zwróci wpłaconą składkę.

Czytaj więcej

27.06.2014 Ostrzeżenie dla klientów Avivy

Odebrałeś telefon od przedstawiciela Eu4ya, Warszawskiej Kancelarii Finansowej, Krakowskiej Kancelarii Finansowej, Goldberg&Sons lub innych, nieznanych pośredników? Uwaga – te podmioty nie działają w imieniu Avivy!

Czytaj więcej

24.06.2014 Już ponad miliard złotych powierzyli w tym roku klienci Aviva Investors TFI.

Wartość aktywów netto zarządzanych przez Aviva Investors Poland TFI na koniec maja 2014 roku wyniosła 13,1 mld zł. Od początku roku klienci wpłacili już ponad miliard złotych do funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Aviva Investors TFI.

Czytaj więcej

  • Aviva laureatem tytułu
  • Aviva - Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa
  • Superbrands 2012
  • Perły Polskiej Gospodarki 2011
  • Marka Wysokiej Reputacji
  • Srebrny Parasol 2011
  • 100 firm
  • Byki i Niedźwiedzie