O mnie
- UBEZPIECZENIA - EMERYTURY - INWESTYCJE - Kotlina Kłodzka

Współpracuję z AVIVA -dawniej Commercial Union- od ponad 12-stu lat, kontynuując długoletnią pracę mojego Śp. Ojca –Marka Jamki. Działam na terenie woj. dolnośląskiego i częściowo opolskiego, a przede wszystkim w Kotlinie Kłodzkiej. Przez te wszystkie lata zaufało mi już ponad 1000 osób, rodzin i firm, którym pomogłem zabezpieczyć Ich Życie, Zdrowie, Rodziny i Majątek. Specjalizuję się głównie w indywidualnych ubezpieczeniach na życie oraz ubezpieczeniach wypadkowych, zdrowotnych, chorobowych, szpitalnych i grupowych dla pracowników i właścicieli firm. Ponadto oferuję fundusze inwestycyjne, programy emerytalne, ubezpieczenia domów i mieszkań, ubezpieczenia turystyczne i wyjazdowe oraz wszelkie inne produkty jakie ma w swojej ofercie AVIVA. Swoim Stałym Klientom zapewniam profesjonalną i kompleksową obsługę, dojazd i dyspozycyjność czasową oraz wszelką możliwą pomoc i doradztwo. ZAPRASZAM PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY !!!
Lokalizator - Nasza placówka
Newsletter
Proszę wpisz swój adres email jeśli chcesz otrzymywać informacje związane z Aviva
Aktualności
17.11.2014 Subfundusz Aviva Investors Obligacji Zamiennych

Informacja o zamiarze rozpoczęcia zapisów na jednostki uczestnictwa Subfunduszu Aviva Investors Obligacji Zamiennych Funduszu „Aviva Investors  Fundusz Inwestycyjny Otwarty”, z dnia 17 listopada 2014 r.

Czytaj więcej

06.11.2014 30 tysięcy głosów dziennie w konkursie Fundacji Aviva – pomagają blogerzy

Już 370 pomysłów na miejsca przyjazne małym dzieciom i ich rodzicom uczestniczy w II edycji konkursu grantowego Fundacji Aviva „To dla mnie ważne”. Sympatycy poszczególnych inicjatyw oddali już łącznie ponad 870 000 głosów na stronie www.todlamniewazne.pl. Dziennie liczba głosów przyrasta o 30 tysięcy – głosowanie trwa do piątku 14 listopada włącznie! Pomaga w tym 26 blogerów, którzy odpowiedzieli na zaproszenie Fundacji Aviva i nieodpłatnie zachęcają do głosowania na inicjatywy uczestniczące w konkursie.

Czytaj więcej

23.10.2014 Ranking TFI w Rzeczpospolitej – nasz fundusz pobił konkurencję

Subfundusz Aviva Investors Zrównoważony kolejny raz pobił konkurencję, zajmując pierwsze miejsce w swojej kategorii według rankingu dziennika Rzeczpospolita, opublikowanego 23 października br. Zwycięstwo poparte jest najlepszym wynikiem inwestycyjnym w ciągu ostatnich 5 lat oraz stabilnym zespołem zarządzających.

Czytaj więcej

15.10.2014 Startup Weekend Warsaw 6 # FinTech

Ponad 100 programistów, developerów, marketingowców spotka się  w Warszawie podczas 6. edycji spotkań dla e-przedsiębiorców. Aviva jest głównym partnerem spotkania.

Czytaj więcej

Archiwum
  • Aviva laureatem tytułu
  • Aviva - Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa
  • Superbrands 2012
  • Perły Polskiej Gospodarki 2011
  • Marka Wysokiej Reputacji
  • Srebrny Parasol 2011
  • 100 firm
  • Byki i Niedźwiedzie